HAKKIMIZDA

2010 yılında Afyonkarahisar’a bağlı İscehisar ilçemizde kurulan firmamız Ayasofya Mermer kaliteli ve üstün işçilik becerisini imalatlarına yansıtmış olup  tüm Türkiye’ye ve bütün dış ülkelere mermer ürünlerini zamanında ve kalitesinden  ödün vermeden sunmaktadır.

Şirketimizin ana ilkesi müşteri memnuniyetedir. Buna ulaşmak için değişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında göndermek mutlak şarttır. Bu doğrultuda Mutfak Tezgahları, Mermer Banyolar,  Mermer Merdivenler, Mermer Yer Döşemeleri, Mermer  Şömine Uygulamaları, Mermer Cephe Kaplama vb.  konularda size hizmet vermekten gurur duyarız.

Mermer dekorasyon konusunda başarısını ispatlamış olan firmamız , dekorasyona yönelik çalışmalar yapmaktadır. Unutmayın “Sonsuz Tasarımlarımız İle Siz Söyleyin Biz Mermeri Sanata Dönüştürelim”.

Vizyonumuz:

Afyon mermeri, Muğla mermeri, bej, limra, andazit, köfike, siyah mermer ve traverten çeşitlerinden ürettiğimiz evye, lavabo, kurna, duş teknesi, küvet, saksı, bahçe dekorasyonları, şömine, büro aksesuarları, çeşme, fıskiye, bahçe fıskiyesi, havuz fıskiyesi, sütun, kemer, trabzan, sütunlar, saat, korkuluk gibi bir çok ürün ve hizmetlerimizde dünya standartlarına ulaşmak.

Müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek.

Misyonumuz:

Müşterilerimize en kaliteli ürünleri zamanında üretmek ve ulaştırmak. Hayallerindeki tasarımları gerçekleştirmek.